Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 181 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Życzenia Świąteczno- Noworoczne

niedziela, 24 grudnia 2017 15:49

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego i lepszego Nowego 2018 Roku Wszystkim naszym Czytelnikom oraz Rodakom życzy Redakcja Polskiej Myśli Narodowej

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania szczesliwego nowego roku 2018

Redakcja PMNPodziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Ryszard Gontarz odszedł do Domu Pana

czwartek, 17 sierpnia 2017 23:52

Żegnaj Panie Ryszardzie !

 

Znalezione obrazy dla zapytania ryszard gontarzZnalezione obrazy dla zapytania ryszard gontarz 

Z przykrością jesteśmy zmuszeni poinformować iż 17.08.2017 roku po wieloletnich cierpieniach zdrowotnych Odszedł do Domu Pańskiego nasz Mistrz , Mentor i wieloletni Przyjaciel - Pan Ryszard Gontarz .

O Panu Ryszardzie napisać można by tomy encyklopedii czy powieści a jego życiorys byłby gotowym scenariuszem filmów sensacyjnych i dokumentalnych .

Syn przedwojennego oficera Korpusu Ochrony Pogranicza , jako 9 letni chłopiec zgłosił się w sierpniu 1939 roku na ochotnika do Wojska Polskiego jako " żywa torpeda " , co wzbudziło uznanie i podziw w gabinecie marszałka Edwarda Rydza -Śmigłego i co naturalne w kręgu rodzinnym . W 1941 roku na jego oczach , 11 letniego wówczas chłopca niemieckie komando śmierci zamordowało Mu Ojca , który działał w konspiracji . Pan Rysio zmuszony był do utrzymania Siebie i Swojej Rodziny . Jako dziecko w straszliwych warunkach terroru okupanta pracował wszędzie gdzie mógł , aby utrzymać rodzinę a sam przymierał nędzą i głodem . Mimo to wykazywał się heroizmem i wielką odwagą . Był łącznikiem konnym jednego z oddziałów partyzanckich Batalionów Chłopskich na Lubelszczyźnie , narażając swoje dziecięce życie na śmierć . Po wyzwoleniu nadal żył w straszliwej nędzy głodzie , aż dzięki pomocy swego przyjaciela z Batalionów Chłopskich - zresztą byłego podwładnego Ojca Pana Rysia z Korpusu Ochrony Pogranicza , Ryszard Gontarz został referentem Referatu III PUBP w Krasnymstawie .


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Aktualizacja trockizmu przez antykomunizm

czwartek, 29 czerwca 2017 22:42

Refleksje w 50 rocznicę wskazania V Kolumny

 

Fragment przemówienia I sekretarza KC PZPR Władysława Gomułki podczas kongresu Związków Zawodowych w dniu 19 czerwca 1967 :

 


Podziel się
oceń
1
4

komentarze (2) | dodaj komentarz

Życzenia Wielkanocne

niedziela, 16 kwietnia 2017 16:29

Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan Błogosławi Wam nasi Rodacy i Czytelnicy abyście mogli odkrywać prawdę, gdyż tylko ona nas wyzwoli.

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia wielkanocne Chrystus prawda

Redakcja PMN

 


Podziel się
oceń
0
3

komentarze (1) | dodaj komentarz

10 rocznica haniebnej mistyfikacji

sobota, 07 stycznia 2017 15:05

Zamach na arcybiskupa Wielgusa - pamiętamy

 

 Znalezione obrazy dla zapytania arcybiskup wielgus 2007 Znalezione obrazy dla zapytania arcybiskup wielgus 2007  Znalezione obrazy dla zapytania lech kaczyński wielgus isakowicz 

Znalezione obrazy dla zapytania lech kaczyński wielgus isakowicz          Znalezione obrazy dla zapytania nycz libera kowalczyk wielgus     Znalezione obrazy dla zapytania nycz  


Podziel się
oceń
2
3

komentarze (1) | dodaj komentarz

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

niedziela, 25 grudnia 2016 16:50

Redakcja Polskiej Myśli Narodowej życzy wszystkim naszym Czytelnikom i Rodakom Zdrowych , Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego i lepszego Nowego 2017 Roku .

Znalezione obrazy dla zapytania kartki świąteczne

Redakcja PMN

 

 


Podziel się
oceń
1
3

komentarze (0) | dodaj komentarz

Żydowsko-masońskie korzenie KOR

czwartek, 29 września 2016 16:23

Czym w rzeczywistości był Komitet Obrony Robotników i kto go naprawdę powołał


Podziel się
oceń
9
3

komentarze (3) | dodaj komentarz

Życzenia Wielkanocne

poniedziałek, 28 marca 2016 11:32

Znalezione obrazy dla zapytania zmartwychwstał pan

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla naszych Czytelników i Rodaków życzy redakcja Polskiej Myśli Narodowej . Niech Zmartwychwstały Chrystus , Który Zwyciężył śmierć Króluje i Ma Was w Swej Boskiej Opiece .

Znalezione obrazy dla zapytania zmartwychwstał pan

Redakcja PMN


Podziel się
oceń
2
3

komentarze (3) | dodaj komentarz

20 letnia zmowa milczenia

sobota, 20 lutego 2016 17:06

Andrzej Krzepkowski -pamiętamy

17 lutego br. minęła 20 rocznica okrutnej zbrodni na wspaniałym działaczu " Solidarności " Ursusa Panu Andrzeju Krzepkowskim , człowieku prawym , ofiarnym i nade wszystko bardzo utalentowanym . Był solą w oku okrągłostołowej kliki niszczącej nasz Naród i Kraj w imieniu wrogich mocarstw i obcych organizacji . Swą bezkompromisowością w trafnym diagnozowaniu ich antypolskiej działalności zapłacił najwyższą cenę - poniósł straszną , męczeńską śmierć z rąk oprawców . Nic więc dziwnego , że ta zaplanowana zbrodnia do dziś nie została wyjaśniona . Zacytujmy w tym momencie tekst jego najbliższego przyjaciela - Zygmunta Wrzodaka , byłego posła i działacza " Solidarności " :

20 lat od zbrodni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

20 lat od zbrodni na rzeczniku Solidarności Ursua i wymiar sprawiedliwości nie chce skazać mordercy - wykonawcy oraz zleceniodawcy

20 lat od zbrodni


17 lutego 1996 roku w swoim domu w Piastowie w okrutny sposób został zmordowany rzecznik prasowy Solidarności Ursusa sp. Andrzej Krzepkowski. Zadano mu 14 ciosów w kręgosłup i każdy cios nożem przeszywał ciało i wbijał się ostrzem w podłogę. Mija 20 lat od tamtej zbrodni a morderca żyje i mieszka jak król. Wokół podejrzanego Waldemar G. jest nie wyjaśnionych kilka zbrodni, pomimo tego jest ciągle chroniony przez mafię wymiaru sprawiedliwości i służb specjalnych. Od 13 lat poszukiwany jest główny świadek zabójstwa Andrzeja - Labuda. Zeznał on przed sądem, że Andrzeja zamordował Waldemar G. Opisał dokładnie mieszkanie w szczegółach, wskazał rzekę gdzie wyrzucił morderca nóż. Podejrzany był badany na wariografie i badanie wykazało pewność, że WG jest kłamcą. Prokuratura od 13 lat szuka Labudy, zwykłego oprycha i dlatego nie może śledztwo posunąć się do przodu. Dotarły do mnie w 2006 roku osoby, które poinformowały mnie, że świadek Labuda został zamordowany a zwłoki spalone w piecu w schronisku dla psów w Milanówku. Natychmiast zawiadomiłem wszystkie służby w tym MSWiA Ludwika Dorna. L. Dorn odpisał mi, że pobieżnie zbadano miejsce wskazane przez mnie, ale nic nie wykryto.
W 2003 roku KP LPR złożył wniosek o powołanie sejmowej komisji śledczej ds. zabójstwa A. Krzepkowskiego. Wniosek trafił najpierw do sejmowej komisji sprawiedliwości i w momencie głosowania, członkowie tejże komisji w osobach Zbigniewa Ziobro i Markowskiego wyszli z Sali i z tego powodu brakło pół głosu, by móc procesować na sali obrad sejmu wniosek o powołanie komisji śledczej i prawdopodobnie taka komisja by powstała.
Dlaczego oni boją się zamknąć mordercę. Podejrzewam, że ten zbrodniarz dostawał zlecenia morderstw i może sypać. Wiele materiałów z śledztwa jest utajnione. Podejrzewam a nawet mam pewność, że Solidarność Ursusa była w latach 90 – tych rozpracowywana przez służby specjalne nielegalnie i boją ujawnić się tych operacji. Ktoś wydał zlecenie zbrodni, skazany morderca może ujawnić kto, jeżeli zdąży!!!.
W latch 90-tych Solidarność Ursusa, była jedną z najbardziej walecznych i narodowych związków. Broniliśmy polskiej fabryki, pokazywaliśmy mechanizm likwidacji Polski z przyczyn ekonomicznych oraz złodziejskich. Ja byłem ciągle zastraszany. Otrzymywałem mnóstwo przeraźliwych anonimów, wielokrotnie straszono mnie śmiercią. Miałem swoją ochronę, mnie się bali. Andrzej mieszkał sam, był schorowany i stał się łatwym celem dla mordercy. Andrzej to wyjątkowy intelektualista – narodowiec z krwi i kości. Jego rodzina blisko współpracowała z Romanem Dmowskim, też urodzonym w Łomży.
Odchodząc z Ursusa do sejmu w 2001 roku, Ursus zaczął pracować z zyskiem, zostawiłem najbogatszą w Polsce komisję zakładową Solidarności. Niestety, ale ci co stali obok mnie związkowcy, za moimi plecami dogadali się w 2007 roku z Bochniarzową i czerwonym Jasińskim i sprzedali firmę Turkom, ci wyprowadzili kasę z fabryki i dali dyla. To był nóż w plecy pisu dla tej firmy, gwóżdz do trumny zabił Bury z pslu-u. Efekt jest taki, że Ursusa w Ursusie nie ma, pomimo, że sp. Andrzej Krzepkowski stracił życie za obronę tej firmy i ludzi.

Zygmunt Wrzodak – szef Solidaności Ursusa w latach 1992 – 2002.

Otrzymuje; Minister Sprwiedliwosci Z. Ziobro, Prokurator Krajowy Seremet, media

PS. Może Kurski w TVP coś powie o tej zbrodni, przecież żył dobrze z tej fabryki, może poseł Janusz Szewczak złoży interpelację w sprawie zabójstwa Andrzeja, przecież też dobrze żył z tej fabryki, podobnie jak Antoni Macierewicz i Arkadiusz Siwko.

Od Redakcji PMN

Powyższa historia niewyjaśnionej a raczej zatuszowanej zbrodni na rzeczniku prasowym ursuskiej "Solidarności " a także innych zabójstw politycznych III RP , jak na szefie NIK Walerianie Pańko , inspektorze NIK Michale Falzmannie czy przewodniczącym Samoobrony Andrzeju Lepperze oraz innych osób niewygodnych dla reżimu III RP dobitnie pokazuje przestępcze oblicze elit rządzących w naszym kraju . Podobnie jak zablokowanie nominacji metropolitarnej i prymasowskiej oraz próba zabójstwa wobec arcybiskupa Wielgusa .

Analiza tekstu Zygmunta Wrzodaka wskazuje na jego co zrozumiałe emocjonalny charakter ale także na spojrzenie autora wyłącznie z perspektywy taktyczo - operacyjnej . To zdecydowanie za mało aby zrozumieć sytuację w naszym kraju . Tu jest potrzebne spojrzenie szersze a mianowicie strategiczne i nawet ideologiczne . Trzeba uwzględnić sieć powiązań elit III RP z obcymi kanałami wojny informacyjnej jako obiektami sterującymi procesy decyzyjne w naszym kraju na wszystkich szczeblach . Nie chodzi tu tylko o obce mocarstwa i ich służby specjalne , ale także o wielkie koncerny i organizacje ponadnarodowe a także o grupy przestępcze oraz ich krajowe i międzynarodowe sieci powiązań . Nadto o kanały dywersji ideologicznej takie jak masoneria i sekty , penetrujące kręgi zarówno świeckie jak i kościelne w naszym kraju . Bez zrozumienia tego stanu rzeczy nie da się tu niczego rozwiązać .

Rozliczenie tych zbrodni oraz grupy trzymającej władzę będzie warunkiem zbudowania polskiej , łacińskiej , suwerennej , niepodległej zewnętrznie i wewnętrznie przyszłej Nacjokratycznej Polski . Obecna sytuacja międzynarodowa coraz jednak bardziej sprzyja nacjokratyzmowi i przeciwnikom sił międzynarodowej regresji .


Redakcja PMN

Podziel się
oceń
19
3

komentarze (2) | dodaj komentarz

Życzenia Świąteczno - Noworoczne

piątek, 25 grudnia 2015 23:12

Niech Narodzony Chrystus Pan prowadzi Was nasi Czytelnicy i Rodacy ku Prawdzie i Światłości a Nowy 2016 rok oby okazał się kamieniem milowym ku Nacjokratycznej Polsce .

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia świąteczne boże narodzenie Znalezione obrazy dla zapytania życzenia noworoczne 2016

Redakcja PMN


Podziel się
oceń
3
3

komentarze (7) | dodaj komentarz

Odszedł docent Józef Kossecki

sobota, 21 listopada 2015 14:03

Żegnaj Mistrzu !

Znalezione obrazy dla zapytania kossecki

Z głębokim smutkiem informujemy , że dnia 18.11.2015 zmarł Pan docent Józef Maria Stefan Ferdynand Kossecki , wybitny światowej klasy uczony , wielki propagator i organizator prawdziwej nauki , wielki działacz narodowy i społeczny ,demograf , propagator , inicjator latających uniwersytetów , ostatnio twórca Narodowej Akademii Informacyjnej . W latach PRL-u działacz Ligi Narodowo Demokratycznej , która infiltrowała aparat partyjno - państwowy w duchu nowoczesnego nacjonalizmu . Działał w PAX , PZPR , Towarzystwie Kultury Moralnej , " Warszawa 80 " , Rzeczywistości i Zjednoczeniu Patriotycznym Grunwald . W III RP był liderem Partii X i współdziałał ze Stanisławem Tymińskim , którego doprowadził do zwycięstwa w wyborach prezydenckich 1990 roku ,  jednak żydowsko - masoński reżim wyniki te sfałszował , by nie dopuścić narodowców do władzy . W okresie PRL-u  wraz ze współpracownikami tajnej struktury LND brał udział w procesie sterowania aparatem Polski Ludowej w kierunku narodowym , był bliski wraz z grupą przejęcia władzy w PZPR i przekształcenia jej w Obóz Wielkiej Polski . Gdy agentury BND , CIA , Mossadu i masonerii storpedowały ten proces , likwidując PZPR , był zwolennikiem przejęcia władzy przez ludowe Wojsko Polskie , które również odpowiednio wcześniej programował , prowadząc wykłady w akademii Sztabu Generalnego LWP i Wojskowej Akademii politycznej . I w tym wypadku również ta koncepcja się ne powiodła , ponieważ LWP było także nasycone obcymi kanałami wpływu , o wiele silniejszymi i wpływowymi od LND .

Bez niego nie powstałoby wiele społecznych , jakże cennych inicjatyw . Powstanie naszego blogu  Polska Myśl Narodowa to także wielka zasługa pana docenta Józefa Kosseckiego .

Będziemy dalej kontynuować Jego idee i wcielać je w życie , aby dotarły do wielu czytelników . Jesteśmy pewni , że taka byłaby Jego wola .

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie , a światłość wiekuista niechaj mu świeci .

Cześć Jego Pamięci !

Pogrążona w bólu ,

Redakcja PMN

 


Podziel się
oceń
16
3

komentarze (6) | dodaj komentarz

Ruch Narodowy (RN) - prowokacja niemiecka

wtorek, 30 czerwca 2015 19:30

Jak Niemcy chcą skompromitować polską ideę narodową

 Znalezione obrazy dla zapytania ruch narodowy Znalezione obrazy dla zapytania ruch narodowy 


Podziel się
oceń
16
5

komentarze (18) | dodaj komentarz

Dla kogo pracuje James Comey

niedziela, 31 maja 2015 10:36

Szef FBI czy agent BND ?

Znalezione obrazy dla zapytania comey  Znalezione obrazy dla zapytania gehlen


Podziel się
oceń
24
4

komentarze (11) | dodaj komentarz

Życzenia Wielkanocne

niedziela, 05 kwietnia 2015 15:35

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia wielkanocne Znalezione obrazy dla zapytania życzenia wielkanocne

 

Redakcja Polskiej Myśli Narodowej życzy naszym Czytelnikom i Rodakom radosnych i rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego . Abyśmy wszyscy obficie czerpali z Wielkanocnego Odrodzenia !

 

Redakcja PMN


Podziel się
oceń
5
3

komentarze (7) | dodaj komentarz

Niemiecki mit o zamachu w Smoleńsku

niedziela, 29 marca 2015 0:38

To niemieckie służby walki informacyjnej stworzyły mit o zamachu w Smoleńsku

Znalezione obrazy dla zapytania jurgen roth Znalezione obrazy dla zapytania stefan hamburaZnalezione obrazy dla zapytania jurgen roth tv republika  

Nasza redakcja już 5 lat temu pisała  o niemieckiej V Kolumnie , , wśród której wskazywaliśmy  Gazetę Polską , jako jeden z jej elementów . Już wtedy w naszym tekście z 5 czerwca 2010 roku pt : " Gazeta Polska w służbie Niemiec . Niemiecka V Kolumna zaczyna się ujawniać " wskazaliśmy na powoływanie się przez ten tygodnik na opinie dwóch niemieckich ekspertów , którzy już wtedy sugerowali , że katastrofa smoleńska to zamach . Dziś po prawie pół dekady funkcjonariusze medialni koncernu Tomasza Sakiewicz dalej " idą " tym propagandowym tropem . Właśnie ukazali w swych mediach nowego bohatera serialu pod tytułem " Zamach w smoleńsku " , niemieckiego dziennikarza śledczego Jurgena Rotha , który posługując się  metodą rzekomej oczywistości , stwierdził , że jest w posiadaniu raportów nieniemieckiego wywiadu BND , na temat przebiegu katastrofy w Smoleńsku . Sprawę od razu podchwycił znany adwokat Stefan Hambura z Niemiec , który złożył wniosek , aby dołączyć do akt śledztwa ustalenia wywiadu niemieckiego , które zawarł w swej publikacji Jurgen Roth .

Sprawę podchwycili politycy z tzw . prawicy , którzy bardziej dają wiarę niemieckiemu wywiadowi , który znany jest z dywersyjnych i dezinformacyjnych przedsięwzięć  w Polsce oraz w krajach dawnego bloku wschodniego , niż ustaleniom własnej komisji i prokuratury wojskowej . Po raz kolejny niemieckie agentury z tupetem odsłoniły swoja twarz . W końcu czują się jak w Polnische Land , tworzą tu nowy deutsche Wirtschaft , rękoma swoich informacyjnych volksdeutschów  .

Przytoczmy kolejny raz cytat z króla Prus Fryderyka II Wielkiego : " Gdy Rosja jest niezadowolona z Polaków to nam może tylko dogadzać . Stajemy się przez to niezbędnymi dla tego państwa . Życzyć więc bardzo należy aby tam u was ludzie robili wszystkie możliwe głupstwa , aby drażnili Rosję i ściągali na siebie jej zły humor . "

Koncerny medialne Tomasza Sakiewicza i ojca Tadeusza Rydzyka oraz popierające ich środowiska tzw . prawicy idealnie wpisują się w tę starą prusko - niemiecką politykę prowokacji , chcą skłócić ze sobą Polaków i Rosjan i wbić pomiędzy nich niemiecki klin .

 

Redakcja PMN


Podziel się
oceń
18
4

komentarze (11) | dodaj komentarz

100 rocznica urodzin Bolesława Piaseckiego

środa, 18 lutego 2015 23:10
Wielki Bolesław Piasecki
 
 

Znalezione obrazy dla zapytania bolesław piasecki onr falanga Znalezione obrazy dla zapytania bolesław piasecki onr falanga Znalezione obrazy dla zapytania bolesław piasecki onr falanga

 

 


Podziel się
oceń
17
3

komentarze (9) | dodaj komentarz

25 rocznica likwidacji PZPR

czwartek, 29 stycznia 2015 21:16

 Jak agentury BND zlikwidowały Polską Zjednoczoną Partię Robotniczą i stworzyły SDRP - de facto partię satelicką zachodnioniemieckiej  SPD

      

 

XI Zjazd PZPR , odbywający się 27-30 stycznia 1990 roku okazał się być pogrzebem tej partii . Było to konsekwencją transformacji ustrojowej  ustalonej przy Okrągłym Stole , choć realizowanej już wcześniej w ramach tzw . reformy socjalizmu rynkowego . Architektem obydwu tych przedsięwzięć była bez wątpienia osoba , a raczej osobowość Mieczysława Franciszka Rakowskiego . To tej  postaci  postanowiliśmy poświęcić lwią część niniejszej publikacji . Aby uświadomić czytelnikom skalę dywersji , której w Polsce Ludowej dopuszczali się Mieczysław Rakowski i jego stronnicy , należy się cofnąć przynajmniej do czasów Władysława Gomułki . To w początkach tamtego okresu powstały różne  kluby i redakcje , powiązane lub sympatyzujące z określonymi frakcjami w ramach PZPR . Niewątpliwie na czoło takich podmiotów walki propagandowej wysunęły się tygodniki  " Po prostu " i Polityka " . Obydwa te tytuły były bardzo mocno związane z  frakcją puławską w PZPR , czyli tzw . żydo - komuną . Musiały więc mieć charakter liberalno - wolnomularski lub wręcz syjonistyczny . Po szybkim zlikwidowaniu " Po prostu " na czoło naturalnie wysunęła się " Polityka " . Najbardziej obiecującym redaktorem tego pisma był Mieczysław Rakowski . Szybko dostrzeżono jego talent nie tylko redaktorski , ale i polityczno - organizacyjny . Puławianie po ewentualnym zwycięstwie w rozgrywce o władzę z propolskimi " Partyzantami " w 1968 roku mieli zamiar uczynić Rakowskiego wysokim członkiem Biura Politycznego KC PZPR . Porażka w marcu 1968 roku kazała te plany odłożyć na okres późniejszy . Jednak obce kanały wpływu mocno uaktywniły wówczas swoje siatki wywiadowcze , zwłaszcza widoczna tu była współpraca wywiadowcza BND i Mossadu przeciwko Polsce Ludowej , a konkretnie  przeciwko frakcji Partyzantów i Gomułce . Dr . Werner Marx z zachodnioniemieckiego wywiadu uzyskał w tamtym czasie zgodę Tel - Awiwu na uaktywnienie w PRL i CSRS siatek izraelskiego wywiadu . Grudzień 1970 roku w Polsce był tej akcji owocem . Obalono wówczas Gomułkę i Moczara , zaś  Edward Gierek choć niewątpliwy polski patriota , to w swojej koncepcji partyjno - państwowej starał się przyciągać do aparatu władzy kosmopolitów i karierowiczów . To był niewątpliwy impuls dla ludzi pokroju Mieczysława Rakowskiego , który stał się liderem kosmopolitycznego , antypolskiego skrzydła w PZPR .


Podziel się
oceń
28
3

komentarze (9) | dodaj komentarz

Życzenia Świąteczno - Noworoczne

środa, 24 grudnia 2014 0:38

Redakcja Polskiej Myśli Narodowej składa Wam Drodzy Rodacy i Nasi Czytelnicy Zdrowych Radosnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i Lepszego Nowego 2015 Roku .

 

Z nacjokratycznym pozdrowieniem , Redakcja PMN


Podziel się
oceń
15
3

komentarze (13) | dodaj komentarz

Plan Himmlera według Michalczewskiego

niedziela, 21 grudnia 2014 23:08

Niemcy posługują się polskim renegatem do popierania Planu Himmlera przeciwko Polakom

 

Jeszcze tego brakowało ! Tupet niemieckich kanałów wpływu jest już rozdęty do granic niemożliwości . W celu propagowania neomaltuzjańskiej części Planu Himmlera w naszym kraju nasi zachodni sąsiedzi postanowili posłużyć się byłym reprezentantem Polski w boksie - Dariuszem Michalczewskim, który w 1988 roku podczas zgrupowania polskiej kadry bokserskiej w RFN zdezerterował i postanowił zostać w Niemczech Zachodnich , następnie reprezentował już zjednoczone Niemcy w amatorskim i zawodowym boksie , gdzie osiągał liczne międzynarodowe sukcesy . Jeszcze za czasów PRL za dezercję i ucieczkę do obcego państwa został dożywotnio zdyskwalifikowany , lecz obecnie w mediach polskojęzycznych przedstawiany jest jako polski patriota , który postanowił po zakończeniu kariery wrócić do kraju . Wedle standardów IPN powinien otrzymać status pokrzywdzonego jako ofiara " zbrodni komunistycznej " . Ostatnio został twarzą kampanii środowisk homoseksualnych i walczy o nadanie im takich samych praw jak w Niemczech i na Zachodzie . Jego wypowiedzi , krytykujące postawę Polaków w tych sprawach nie będziemy cytować , gdyż jest to zwyczajny bełkot . Kto chce niech przeczyta w internecie . My natomiast przytoczymy część wypowiedi czynnego polskiego boksera _ Artura Szpilki na temat Michalczewskiego : " Niech wraca do Niemiec i śpiewa niemiecki hymn . Jaki to Polak ? To zwykły Goebbels i tyle . " W innej wypowiedzi Szpilka powiedział o Michalczewskim : " Jak on chce równouprawnień , to niech jedzie do swojej ojczyzny do Niemiec i tam ma wszystko na miejscu o ile się nie mylę ."

Nie myli się Pan , Panie Arturze . Zgadzamy się z pana opiniami o Michalczewskim . Nie mamy jednak wątpliwości , że sam Dariusz Michalczewski nie ma bladego pojęcia co czyni . Niemniej jest dorosły i ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania . Jeżeli ludzie pokroju Dariusza Michalczewskiego mają być twarzą niemieckiej agresywnej polityki demograficznej względem Polaków , to jest to mocno obita twarz , dosłownie i w przenośni . A raczej jacy pomysłodawcy , tacy wykonawcy . " Tiger " Michalczewski , jak czołg tygrys - wygrywał bitwy , ale przegrał wojnę . Tę wojnę Niemcy też przegrają .

Życzymy mimo wszystko naszym nieprzyjaciołom nawrócenia na Nacjokratyzm i Świętą Wiarę Katolicką . Adwent to dobry czas na takie czyny .

 

Redakcja PMN


Podziel się
oceń
18
3

komentarze (8) | dodaj komentarz

Czy medal SBU dla Sakiewicza to inspiracja BND ?

sobota, 29 listopada 2014 10:48

Medal czyli Udar od SBU ( ? )dla Sakiewicza

 

Narodowe gazety i portale słusznie zbulwersował fakt , że redaktor naczelny " Gazety Polskiej " Tomasz Sakiewicz jako pierwszy żurnalista z naszego kraju otrzymał medal zasługi od ukraińskiej służby specjalnej SBU . Resortowe ukraińskie odznaczenie dla Sakiewicza jest rzeczywiście bezprecedensowe . Niemniej sposób uprawiania dziennikarstwa przez niego i jego środowisko jest wszak także resortowy i w dodatku mentalnie turański jak państwo ukraińskie , więc z drugiej strony nie ma się czemu dziwić . Niemniej sprawa oczywiście wymaga wyjaśnienia , gdyż ten gest jest  wyraźną demonstracją siły . Pytanie tylko czyjej , przed kim i w jakim celu ?

Środowisko skupione wokół koncernu medialnego Tomasza Sakiewicza jest zbiorowiskiem ludzkim , gdzie zdecydowaną przewagę mają tam osobnicy o dominujących motywacjach witalnych i ideologicznych . Takim też osobnikiem jest sam Tomasz Sakiewicz .  Najważniejszym osobistym celem ich działalności jest stworzenie silnej pozycji w stadzie ( tym stadem jest tu tzw . opinia publiczna ) oraz stworzenie materiałów dziennikarskich pod z góry założoną tezę . Najważniejszą metodą przez to środowisko stosowaną jest metoda rzekomej oczywistości . Tego typu cechy są charakterystyczne dla organizacji niesuwerennej , czyli po prostu systemu samosterownego według teorii Mazura . Sakiewicz i jego środowisko nie mając własnego ośrodka analitycznego , są bardzo podatni na manipulację stereotypami ( najważniejsze z nich to esbek , komuch , ruski agent ) przez ośrodki suwerenne informacyjnie ,mające własne możliwości analityczne i  kierujące się pojęciami nie zaś stereotypami . Skąd są  ośrodki sterujące koncernem medialnym Sakiewicza , pokażemy analizując dwie sprawy , na których koncern Sakiewicza wypłynął na powierzchnię . Pierwszą sprawą jest sprawa rzekomej współpracy arcybiskupa Stanisława Wielgusa z wywiadem cywilnym PRL . Sebastian Karczewski w swej benedyktyńskiej pracy pt : " Zamach na Arcybiskupa . Kulisy Wielkiej Mistyfikacji " z chirurgiczną precyzją wykazał wszystkie zarzuty wobec  Jego Ekscelencji , jakich dopuścił się Sakiewicz sprzymierzony z nim tłum faryzeuszy cywilno - kościelnych , nie będziemy więc tego powielać . Nas interesuje jednak mocno eksponowany przez Sakiewicza wątek pobytu ówczesnego księdza Stanisława Wielgusa na terenie RFN . Zarzucano wówczas księdzu Wielgusowi , że podczas pobytu na stypendium naukowym w Monachium miał obserwować tam .na zlecenie wywiadu PRL ukraińską , banderowską diasporę . Zarzut wyssany jak się po analizie okazało z palca , natomiast sama konstrukcja myślowa już wtedy zdradziła Sakiewicza jako po pierwsze stronnika szowinizmu ukraińskiego oraz niemiecki kanał wpływu , gdyż środowisko banderowskie w Monachium było całkowicie pod kontrolą wywiadu zachodnioniemieckiego BND , którego główna kwatera mieściła się wówczas nieopodal stolicy Bawarii , w Pullach  .

Drugą sprawą na której wypłynął Sakiewicz jest kwestia katastrofy smoleńskiej , z której to środowisko nadało rangę wręcz sakralną , tworząc mit zamachu ( oczywiście rosyjskiego ) na samolot prezydencki TU - 154 M . Gazeta Polska jako pierwsza dla z góry założonej tezy postawiła wówczas na opinie niemieckich ekspertów - Hansa Dodela i Marka Strassenburga - Kleciaka , co skrzętnie im wypunktowaliśmy w naszym artykule z 5 czerwca 2010 roku zatytułowanym "  "Gazeta Polska " w służbie Niemiec , Niemiecka V kolumna zaczyna się ujawniać . " Podobne " olśnienia " niemieckie niemieckie w mediach Sakiewicza nie są znowu takie rzadkie . W 2005 roku skonfliktował się z ówczesnym redaktorem naczelnym  " Gazety Polskiej " - Piotrem Wierzbickim , znanym z sympatii do środowisk chazarskich ( żydowskich ) , a warto pamiętać , że nastąpiło to dwa lata po rozejściu się w skali globalnej sojuszu Izraela z RFN . To pokazuje uzależnienie informacyjne tego człowieka i jego środowiska od ośrodków wojny informacyjnej zza Odry i Nysy Łużyckiej .

Teraz przejdźmy do strony ukraińskiej , a konkretnie do SBU . Służba ta powstała w ramach struktur KGB , ale żeby się od niej uniezależnić musiała stworzyć jakiś algorytm działania inny od KGB . Pierwszą oznaką odrębności było przyjęcie w 1991 roku nazwy nowej organizacji . Nazwa w sposób jawny i wręcz demonstracyjny nawiązywała do tradycji Służby Bezpeky OUN , czyli policji politycznej terrorystycznej, antypolskiej  organizacji ukraińskich szowinistów , szkolonych i sterowanych przez III Rzeszę Niemiecką . W służbach specjalnych nawiązywanie do tradycji ma szczególne znaczenie i nie może być dziełem przypadku . Nic więc dziwnego , że obecny szef SBU Wałentyn Naliwajczenko swego czasu porównał Policję Państwową II Rzeczypospolitej do Gestapo i NKWD , z tym , że do Gestapo dla niepoznaki . Pamiętać należy , że sam Naliwajczenko jest członkiem partii Witalija Kliczki - UDAR . Partia ta ma jawnie niemieckie korzenie , gdyż swego czasu Kliczko miał kartę stałego pobytu w RFN , tam odprowadzał podatki , od 1992 roku w dowodzie osobistym miał niemiecki meldunek , jego firma ma działalność zarejestrowaną w Niemczech . Przy okazji zestrzelenia nad Donbasem Boeinga 777 ukraińska SBU dawała wiarygodność raportowi BND , który jednoznacznie obarczał prorosyjskich separatystów winą za tę tragedię . Z tego wyraźnie widać , że SBU jest systemem samosterownym , podległym BND . Warto jeszcze przypomnieć , że Sakiewicz w młodości był członkiem ruchu oazowego powołanego przez księdza Franciszka Blachnickiego , działającego na rzecz zbliżenia z protestantyzmem i Niemcami . Chyba też stąd wynikała nienawiść Tomasza Sakiewicza do polskiego patrioty i tradycyjnego katolika abp Stanisława Wielgusa .

Od kogo faktycznie Sakiewicz otrzymał medal zasługi jest chyba jasne . Od naszej redakcji dostał zaś informacyjny , demaskatorski udar ( cios ) , który mocno zaboli tę antypolską i antykatolicką postać .

 

 

 

Redakcja PMN

 


Podziel się
oceń
20
4

komentarze (8) | dodaj komentarz

niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  111 848  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

O moim bloogu

Bloog będzie zawierał informacje na tematy przemilczane dotychczas w polskiej polityce i historii ze względu na ich narodowy charakter .

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 111848

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Pytamy.pl